Per. Oca 20th, 2022

Yayın hayatına başlayalı çok uzun yıllar olmasa da çok güçlü bir dinleyici sayısına ulaşmış olan radyo sesini ilk kez Marmara’dan 2011 yılında duyurmuştur. Yayın yaptığı aynı türdeki kanallar arasında açık ara önde olan radyo 105.6 frekansından yapmış olduğu karasal yayın dışında kendi internet kanalı üzerinden de takip edilebilir. Hayatın rengini arttıran müziğin çok farklı türlerini tek bir kanaldan en iyi en kaliteli alt yapılar sayesinde dünyanın her yerinden dinleyebilirsiniz.

Baba Radyo Ne Tarz Yayın Yapıyor

Radyomuzda çok farklı kültürlerden gelen dinleyicilerin, özel müzik zevklerine uygun fantezi ve arabesk müzikleri dinleyebilir, kesintisiz devam eden yayınlarda türkülerin en güzel örneklerini dinlerken kimi zaman çok duygusal anlar yaşayacaksınız. Anadolu ezgilerini en güzel seslerden dinleme şansı bulursunuz. Yurt içinde ve aynı zamanda yurt dışından pek çok farklı yerden dinleyiciye sahip olan radyonun sunduğu renklilik insanların keyfini yerine getirmektedir.

Baba Radyo Yayın Saatleri

Çok geniş bir arşive sahip olan radyoda Türk sanat müziğinin klasiklerini, Türk pop müziğinin en yeni sanatçılarının en güzel, hareketli şarkılarını arka arkaya duyacağınız programların aralarında her saat başı haber yayınlarını takip ederek, dünya ve Türkiye gündemini yakından takip edebilirsiniz. Özellikle akşam saatlerinde yayınlanan arabesk ve fantezi şarkıların tutkunları bu programları her gün yakından takip etmeye devam etmektedirler.

By Kader Kurt

Merhaba, ben Kader 19 yaşındayım ve İstanbul da yaşıyorum .4 kişilik bir aileyiz, bir abiye sahibim. Fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümü 1. sınıf öğrencisiyim.Özel bir üniversitede tam burslu eğitim görüyorum.Başak burcuyum . Sporla yakından ilgiliyim çocukluğumdan beri devamlı olarak yaptığım bir aktivitedir . profesyonel yüzücü aynı zamanda profesyonel bisiklet kullanıcısıyım .Daha önce 3 yıl kickbox ile uğraştım. Geçtiğimiz yıl sınav dönemi nedeni ile spor yapamadım fakat fitness a başlamayı planlıyorum eski formuma kavuşmak amacı ile ,kitap okumayı çok çok seviyorum . Kendimi geliştirmeyi , yeni bilgiler edinmeyi çok seviyorum .Film izlemeyi ve film hakkında sohbet etmek en sevdiklerim arasındadır . Kozmetik ,makyaj gibi konular hobilerim arasındadır , güzellik adına bir şeyler öğrenmeyi , denemeyi çok severim ve etrafımdaki insanlara da edindiğim bilgileri aktarırım .Hümanist bir insanım aynı zamanda Ateist.Bilime aşığım bilim , benim hayatım diyebilirim .Doğayı çok severim, tüm canlılara saygım sonsuzdur.Başarıyı çok severim her girdiğim işten başarı ile ayrılmak özgüvenimi her insanda olduğu gibi daha da arttırır. Yüzerken bile her kulacımda duyduğum seyircinin coşkusu beni daha da güçlendirir daha da hırslandırır birde seyirciler arasında ailem varsa :). Hayata genel de bardağın dolu kısmından bakarım ama gerçekleri asla göz ardı etmem. Psikoloji bilimine aşırı bir ilgim var ,insanları anlamayı ve sorunlarına çözümler bulmayı seviyorum ,kendimi iyi hissettiriyor,kim bilir belki 2. üniversitem psikoloji üzerine olur :).Gezmeyi çok severim , üniversite bittiğinde Türkiye de kalmayı düşünmüyorum .Yazmayı çok severim'' sessiz insanların çığlığıdır yazmak ''diye düşünürüm .Son olarak şu sorudan nefret ederim '' Nerelisin '' cevabı herkes için aynıdır ''Dünya 'lı '' bu kadar .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir