Per. Oca 20th, 2022

Ankara merkezinde bulunan Altunbilekler mağazası 70’ den fazla bir mağaza detayına sahiptir. Bu marka adına hizmet sunmak içni birçok personel alımı yapılacaktır. Mağazada bulunan birçok üründen sorumlu olan reyon sorumluları, mağaza müdürleri, kasiyerler, depo elemanları gibi alanlarda iş alımı yapılacaktır. Bunların yapılması için önemli kadrolar mevcuttur. Bu alanlarda iş alımı yapılırken kişilerin Ankara merkezinde oturmasına gerek yoktur. Kırıkkale ilinde de yine bu mağazanın şubeleri mevcuttur. İş başvurusu yapmak için kendi alanınızı belirlemeniz yeterli olacaktır. Altunbilekler iş başvurusu her düzeyden personel alacaktır.

Altunbilekler iş başvurusu yaparken önemli olan ise hangi alandan başvuruyu tamamlayacak olacağınızdır. Bütünüyle part time olarak iş imkanları da sunulan mağazada çalışma saatleri ise haftada bir gün hariç günlük olarak 8 saat süre ile çalışılacaktır. Mutlaka en az lise mezunu olma şartı mağazada aranmaktadır. Bir diğer önemli alım ise genel olarak kişilerin daha çok part time başvuru yaptığı reyonlarda olmaktadır. Altunbilekler iş başvurusu yaparken mülakat süreci ile işe alım yapmaktadır. Bazı kadrolar için genel alımlar ise benzer kadroda birçok şekilde alım yapılacak ve bunlara tecrübeli personel ise genel olarak daha çok alınmaktadır.

İş imkanlarının kısıtlı olduğu günümüzde büyük şehirlerde mutlaka daha çok ilana başvuru yapmak gerekecektir. Bu şekilde işe alım süreci daha hızlı ilerleyecektir. Altunbilekler iş başvurusu yapılırken çoğunlukla çalışan personelin ilköğretim ve lise mezunu olmasına rağmen alımların yapıldığı alanlara genel olarak lise mezunu alınması şartı vardır. Bunların yanında ise engelli personel alımları da yine mağazada mevcuttur. Mağaza hakkında açık alımların çoğunu burada sizlerle paylaşmaktayız. Ancak yine markanın kendi sitesinden de CV doldurarak başvuru yapma imkânı da sizlere sunulacaktır.

By SendeyazkazaN

Bilgi Paylaşıldıkça Güzeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir