Sal. Oca 18th, 2022

Dayanıklılık, güven, mantıklı, barışçı, duyarlı, üretici, sabırlılık ve de denge konusunda her insana ayak uydurmasını çok iyi bilir. Ayrıca da çok da nazik ve de kibar bir yapısı vardır. Kendisine karşı insanları hayran bıraktıracak güce sahiptirler. Kova burcunun olumsuz yönlerine gelince de, çok inatçı, bildiği doğrudan asla ve de asla şaşmaz, kimseyi dinlemez sadece ve de sadece kendi bildiğini yapar.

Çok aşırı kıskanç olmaları, keyiflerine de oldukça düşkün olmaları ve de katı olması gibi olumsuz özellikleri vardır. Bu burcun yöneticisi Venüs olarak bilinir ve bu boğanın simgesi baş kısmıdır. Her zaman, her yerde ve de her konuda bu boğa burcu sabit fikirlidir. Çok cesaretli güçlü ve de cesur oldukları gibi her işin üstünden kolayca gelebilme şansları vardır.

Kova burçlar genel anlamda yöneticilik yapmakta sınır tanımayan hem de her şeyi aceleye getiren bir burçtur. Kova burcu insanı büyük bir bölümü açık sözlü ve kova burcunun çok riskli yaptığı hareket önce açık sözlülüğü ile her işi aceleye getirmek daha sonra da aceleye getirdiği şeyi düşünmektir. Kova burcunun aynı zaman da çok inatçı bir yapısı bulunmaktadır. Bu burç insanları çok çabuk sıkılır, her işte yaratıcılığını ortaya koyar ve de yaratıcı olduğu her işte de ortaya yeni fikirler koymak üstüne yoktur. Konsantrasyonları bozulduğu andan itibaren hiçbir işi kolay yapamazlar. Yani ilgilerinin çok çabuk dağılmasına yol açar ve de bu durum onların canını çok sıkar. Ayrıca bu koç burçları her anlamda çok enerjik bir yapıya sahiptirler. Enerjileri hem fiziksel hem de ruhsal açıdan çok enerji harcarlar. Yardıma muhtaç olanlara yardım eder ve de oldukça sempatiktirler. Kova burçları çok kolay depresyona da girebilirler. Kova burçları verdiği sözü yerine getirir ve de duygusal yönleri de fazla ağır basar. İnsanların yaşadığı acılar ve sıkıntılar yengeç burcunu derinden etkiler. Asla ve de asla bir iş ya da başka bir şey konusunda aceleci davranmazlar.

Kova burçları mantık yerine duygusal yönden hareket etmeyi tercih eder. Çok vefalı ve de sadıktır. Çabuk kırıldığı zaman karşı tarafa karşı saldırgan olabilirler. Çok fazla sahiplenme duygusu bulunmaktadır. Bu kova burcunda ani tepkiler verebilme sık görülür. Çevresinde hem erkek hem kadın kova burçları çok cazibelidirler ve bu cazibeleri ile çok dikkat çekerler. Cazibeli olduğu kadar da bu kova burçları neşeli ve de kimi zaman da çok sevimli olabiliyorlar. Kova burçları her anlam da başarılı ve de her anlamda hırslıdır. Her alan ilgili olduklarını söylerler ama kendilerine ayrı hobileri de bulunmaktadır.

Bu kova burçları aşırı soğukkanlılık vardır ve kimi zaman insanlar bu akrep burcu insanlarını çözemezler. Kova burcunun damarına basıldığı zaman çok saldırgan ve de aynı zaman da çok da korkutucu olabiliyor. Ama iyi yönleri de makbuldür. Mesela kova burcu ömür boyu dostluk tutmak isterler. Dostları ile ömür boyu geçinmek ister. Eğer dostu ile kötü olursa ve de kavga ederse bu kova burçları dostuna düşman kesilebilir. Kova burcu erkek ve bayanlar bir insana kolay güvenemez. Kova bir insanı iyi tanıması için bir süre boyunca zaman geçmesi gerekir. Kova burcu insanlar şeytani bir kişiliğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu burç insanları karşısındakine şeytanca şeyler yaptırabilir ve de aynı zaman da yapar. Kova burcunun hissettiği her şey çıkar ve o da bunu bildiği için kalbinin sesini dinlemeyi tercih eder.

By SendeyazkazaN

Bilgi Paylaşıldıkça Güzeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir