Cum. Eki 22nd, 2021

Kahve falı konsantrasyon gerektiren ve de kimsenin yapamayacağı kurallı bir faldır. Kolayca hiç kimse bakamaz bu işi beceremez. Falcılar ya da bu konu da kendini geliştirmiş insanlar kahve falı bakıyor. Yalnız konsantrasyon çok önemlidir. İnsanları çoğunlukla eğlenceli olduğu için ve de arkadaş topluluklarında eğlenceli olması için kahve falı baktırırlar ve bu da onlar için çok eğlenceli bir hale gelir. Kahve falı basit gibi görünse de aslında zordur. Değişik bir tarzı olan insanlar kahve falı bakabilir. İnsanlar kahvelerini içtikten sonra üç kez döndürürler ve daha sonra tabağına doğru kafasını koyup ve de daha sonra dilek dilerler. Bu şekilde kahve fincanı birkaç dakika beklemesi gerekiyor ki kahve fincanın içindeki daha belirgin olsun.

Kahve Falının Bilinmedik Özellikleri

Eğer kahve fincanın çabuk soğumasını isterseniz üzerine metal bir şey koyabilirsiniz. Aynı zamanda kahve fincanının üzerine konulan metal da kimi insanlar bu metalin fincanın içinde olabilecek kötülükleri uzaklaştırdığına da inanırlar. Bazı kahve falcılarına göre de bu fincan üzerine konulan metal ise gelecekte olabilecek kötülükleri önlemesi için konulduğunu söyler. Kahve falı için konsantre olmadıkça yanlış cevaplar ve de ortaya yanlış sonuçlar çıkabilir. Kahve fincanında çeşitli semboller ile kahve falı da bakılabilir. Kahve falı aynı zaman da burçların hayvanlarına göre yorumlanır.

Kahve Falına Neden Yoğun İlgi Var

Kahve fincanını okumak için falcı olmak da gerekmez. Bazı sembol ve de şekillerden de bunun ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz. Hissetmek ve de sezgilerde bu durumda çok önemlidir. En son kahve fincanının içindeki telvesinin yorumu yapılmalıdır. Semboller, genellikle kahve telvesinde olur. Bu kahve telvesindeki sembolleri bakıp sizde bunun yorumunun ne olduğunu pek ala da araştırabilirsiniz. Çıkan o semboller genellikle şansı ya da şansızlığı belirtir. Çok net bir şekilde çıkan sembol çok şanslı bir ifade demektir. Zayıf ve bazen de hiç çıkmayan sembol çok şansız ve güçsüzlüğün ifadesi olur. Fincanın sapı, fincanda olan sapı aile anlamına gelir. Falı bakan kişi mutlaka ev ve de aile hakkında bir şeyler söyler. Bu nedenle de bu kahve sapı, ev, aile ve de akrabalarınıza kadar her şey o kahve sapında ortaya çıkar. Olayları da bu sapta ortaya çıkar. Zaman, zaman konusu hakkında fincanın çok değişik yerlerin de yer almaktadır. Bugün, yarın, haftaya ya da bir hafta sonra olacağı şeyin bu zaman sembolünde yer almaktadır. Daha çok tahmin edilir ve de kenarları çok belirgin değil ise işin çok uzun sürecek ya da beklediğin kişi biraz daha geç gelecek denir. Burçların da olduğunuz hayvanlara göre de bu hayvan sembollerini yorumlayabilirsiniz.

Kahve Falının Nasıl Bakılmalı

Sayılar ise, sayılar daha çok her insanın fincanın da çıkmaz çıksa bile dakikaya bağlıdır. Burçlar da olan en sevdiğiniz sayıyı da uğurlu olan sayınızı da bu kahve falına da bağlayabilirsiniz. Harfler konusu, akraba, arkadaş şeklinde bilgili kişiler bunu yorumlar yani o kahve fincanın da en sevdiğiniz insanın baş harfi de çıkabilir. Noktalar, kahve fincanın da küçük benekli noktalar görebilirsiniz işte onlar bir yolculuğun işaretidir. Görülen eğer büyük noktalar ise, büyük çabanızın karşılığını alacağınızın işareti olur. Hayvan sembolü ise, hayvanların çeşitlerine göre bilgili olan kişiler yorumlar. Bu yorum hem iyi hem de kötü olabilir. Çizgiler ve de geometrik desenler sembolü ise, dalgalı olan çizgiler belirsizlik, kararsızlık şeklinde yorumlanır. Düz çizgiler ise, planlarınızın ve de işinizin yolunda gitmesine işaret eder. Yıldız ve de üçgen sembolleri ise, kısmet, şans ve de başarı olarak yorumlanır. Karelerde kahveyi içen kişin güçlü ve de çok karakterli biri olmasına işaret eder.

By SendeyazkazaN

Bilgi Paylaşıldıkça Güzeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir