Per. Oca 20th, 2022

İkizler burçları insanları çok değişirler. Her işte oldukça zeki ve de başarılı burçlardır. Çok meraklı bir yapısı vardır her şeyi ve de herkesi merak eder. Ani kararlar onlara göre değildi ani kara vermeyi hiç sevmezler. Espri yetenekleri oldukça gelişmiş ve de herkesi güldürmeyi, herkesi mutlu etmeyi iyi bilir. Çevresindeki insanlar tarafından çok sevilir ve de çok saygı duyulur. İkizler burcu gülmek ve de eğlenmek istediği için çevresinde ki insanlarında bu şekilde eğlenmeyi ve de gülmelerini bekler. Sohbet, muhabbet etmeye bayılırlar, iş toplantılarında bile iş bağlamayı çok iyi bilirler.

Her zaman her hali ile çekici olan bu ikizler burcu karşı taraftakini adeta eritir ve de bitirir. Meraklı oldukları için insanın derin konularından da bahsetmeyi sever. Özellikle ve de özellikle insanları dinlemeyi çok sever. Konuşmaları hep mantıklı hem de bilimcidir. Ciddi konuşmalar yaptıkları zaman çok zorlanırlar. Konuştukları her konu da mutlaka içinde espri olur. Kendi özelinden bahsetmekten hiç hoşlanmaz. Duygularını dile getirmeyi de pek beceremez. Hep gizemli ve de ikizler burcunu anlamak kimi zaman çok zor olur. Onların karamsarlığı ve de kıskançlığı ön plana çıkar. Hem çabuk sinirlenir ve de hem çabuk sakinleşen bir yapısı vardır. Çift karakterli olduğu için ikizler burcunu anlamak kimi zaman zor olur. Zeki olmalarının yanı sıra ikizler burcunun hisleri de çok kuvvetlidir. Aslında tam anlamı ile gizemlidirler. Hızlı ve de pratik oldukları için her konuda başarılı olurlar. Bilgili ve de çalışkan oldukları için çoğu ikizler üniversite mezunudur. Enerjileri çok yüksek olduğu için duyguları bazen şeytansı olabiliyor. Aynı işi yapmaktan zevk almaz ve de çok sıkılır. Her zaman hareketli bir yaşam isterler. Her konuda hassas ve de çok çabuk kırılabilirler.

İkizler burcu daha çok arkadaşlıkları kültürlü ve de zeki olmasını ister. Dostlukları ve arkadaşları ile sevgisi bir ömür boyu sürsün ister. Asla ve de asla kavga, dövüş onlara göre değildir. Bu tür şeylerden hep uzak dururlar.

İkizler kadını ve erkeği macera için risk almayı severler. Spora aşırı düşkün ve de bu yüzden riskli sporlardan hoşlanırlar. Çok değişim sergileseler de dürüstlüklerini asla ve de asla hiçbir zaman bozmazlar. Çok çabuk yalan söylerler yalan söylemek onların işidir ve bu yalana da herkesi inandırırlar. Çok doğal ve de çekici oldukları gibi aynı zaman da çok hayalcidirler. Hayal kurmadan hiçbir işe girişmezler. Romantizme ve fanteziye oldukça bayılan bir burçtur. Ayrıca çok güçlü ve de çok cesaretli olan bir yapısı vardır. Çift karakterli oldukları için her konuyu aşmayı başarırlar. Hep içinden geldikleri gibi yaparlar ama bu şekilde hep yanlış yaparlar.

İkizler burcu iş hayatında, sıkıcı işleri yapmayı sevmez. Masa başı işlerinden nefret eder. Oldukça özgürlüğüne düşkün olduğu için daha çok aradığı işler eğlenceli işlerdir. Emir almayı ve de bazı şeylerin kısıtlanmasından hoşlanmazlar. Bu konuda tartışma yaşayabilirler. Ama para kazanmak için asla ve de asla pes etmezler.

İkizler burcu aşk hayatında ise, ciddi bir beraberlikten uzak olup oldukça özgürlüğüne düşkün olan bir burçtur. İstediğini elde eder ve duygularını da gizli tutar.  Aşık olsalar bile asla ve de asla kıskanç değillerdir.

İkizler burcunun önemli yönlerine gelecek olursak, oldukça çok çekiciliğe sahip, akıllı ve zeki olmaları sayesinde her işte başarılı olurlar. İkizler burcunun olumsuz yönleri de, çok şımarık olmalarıdır.

By SendeyazkazaN

Bilgi Paylaşıldıkça Güzeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir