Per. Oca 20th, 2022

Çok acil olmadıkça hiç para harcamazlar. Kariyer için istekleri varsa gerçekleştirmek için sadece bu konular için para harcarlar. Bu yılda doğanlar işlerinde çok hırslı ve de hep yükselme peşindedirler. Zeki oldukları için de tüm işlerinde başarılı olurlar. Duygusal anlamda ise bu burçlar duygularını asla ve de asla kimseye açmazlar ve de duygularını hep gizlemeyi tercih ederler. İncinmemek için duygularını hep saklı tutarlar. İ

İnsanlara karşı da iletişimleri hep soğuktur ve de iletişim kurmakta da oldukça zorlanır. Domuz burcu, bu yılda doğanlar ateş gibi herkese ateş püskürtecek kadar yakıcılığa sahiptirler. Bu burçta olan kişiler konuşmalarında, er davranışında başkasının olan kusurlarını gösterir ve de alaycı bir üslup kullanmakta da üstüne yoktur. Yorumları çok kırıcı ve de çok üzücü, oldukça da kap kırıcıdır. Nezaket, saygı ve de sevgi bu burçlarda olan kişilerde asla ve de asla bulunmaz. Başkalarına olan yorumları çok keskin ve de acı verici olduğu için bu burçta olan kişilerin ailesi ve de arkadaşları asla ve de asla yoktur. Karakterleri ne kadar güçlü görünse de onun güçlerini övecek ve de saygı duyacak kimse yoktur. Ama iş hayatlarında oldukça başarılı ve de unvan sahibidir. Bu başarısını da kesinlikle ve de kesinlikle savaşarak kazanmışlardır. Domuz burcu ise, bu yılda doğanlar hayal güçleri ile bir sürü yaratıcı şeyler yapan kişilerdir.

Domuz burcunda doğanlar, oldukça çok dost canlısı ve de evcil hayvanlara da çok düşkün olan bir burçtur. Bu burçlar çevresi tarafında oldukça saygı gösterilir ve de oldukça sevilir. Evcil hayvanlar konusunda çok duygusal olduklarını da söyleyebiliriz. Onlara karşı daha duygusal davranın ve de kırıcı bir davranış sergilemeyin. Domuz burcunda doğanlar, çok lider ve de çok unvan kişilerdir. Bu burçlarda olan kişiler ani bir coşkuda ve de ani bir heves ile ateşlenip parlayan ve de aynı zaman da bunları başkalarına çok iyi bir şekilde yansıtan bir burçtur. Bu burçlar ayrıca çok yüce gönüllü, çok cömert ve de çok cesurdur. Diğer burçlardan farkı çok becerikli olmasıdır. Bu becerisine yeteneğini de katarsa çok iyi şeyler ortaya koyabiliyor. Çok sempatik olması işinde daha çok becerikli olmasına da yol açar.

İkna kabiliyeti de oldukça güçlüdür. Oldukça bu burçlarda doğan kişiler çok barışçıl kişilere sahiptirler. Barışçıl olması tüm karşılaştığı sorunları halleder. Savaşması gerektiği yerde oldukça güçlü savaşır. Çok cesaretli ve de gereğini şiddetle yerine getirir. Başkaları tarafından çok cömertlik gösterir ve de çok duygular beslenirler. Bu burçlar da en olumsuz özellikleri ani bir şekilde aksileşir ve de başkalarını da bu konu da çok şaşırtırlar. Bu domuz burcunda doğanlar, aşta fizik olarak çok heyecanlı, çok tutkulu ve de sevdiği insanı oldukça üstün tutan bir tarafı vardır. Duygusal yanları da çok güçlü olmalarıdır. Bununla birlikte sevdiği insana karşı çok bağımlıdır. Özellikleri içinde de oldukça evlilik düşkünü olduğunu da söyleyebiliriz. domuz burcunda olan kişiler geçici ilişkilerden hiç hoşlanmazlar. domuz burcuna göre geçici ilişkiler onlara göre değildir. Uzun süreli beraberliklerinde çok güzel ilişkiler ve çok müthiş bir beraberlik yaşarlar. O kadar büyük güçleri vardır ki aslın da ama bunun pek farkına varmak istemezler. Domuz yılında doğanlar, yeni fikirlere açık fakat yeni edinmiş fikirlerini kimse ile paylaşmak istemez. Bu burç kendi yaratıcılığını ve de düşüncelerini kimse ile paylaşmaz.

By SendeyazkazaN

Bilgi Paylaşıldıkça Güzeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir