Per. Oca 20th, 2022

Bu çin burçlar dan bir tanesi olan keçi burcunun özellikleri, bu burçta olan insanlar kendi hayal dünyaların da olmak hoşlanırlar. Gerçek dünya da olan düzen ve de organizasyon yapmak ve de insanların ihtiyaçları ile ilgilenmeyi sevmezler. Diğer insanlar onları kolayca yönlendirilirler. Öyle yumuşak karakterli olan bir insanlardır. Etrafındaki insanları mutlu etmekten hiç hoşlanmazlar. Uyumlu yapıları ve de insanlar ile ilişkileri oldukça kötüdür.

İş hayatında da oldukça başarılı olan bu burçlar daima işlerinde bir yükselme peşindedir. Hayatta zorlanmaktan ve de yeri geldiğinde savaşmayı hiç sevmezler. Bu nedenle de hayatta kimseye güvenip ve de kimseye sırtını asla ve de asla dayamaz. Keçi burcunun iradesi zayıf değil ama başka insanlara karşı da kendini daha üstün gösterme peşindedir. Hep bir zenginlik peşinde ve de hep bir liderlik peşinde olan bir burçtur. Hep bir zenginlik hayali kurar ve de hep bir yükselme hayali kurar. Yetenekli olduğu konular da moda ve de sanatsal olan konularda oldukça başarı gösterir. El yetenekleri oldukça gelişmiş ve de bu mesleklerde de çok başarılı ve yeteneklerinin gücünü tüm etrafındaki insanların hoşuna gider. Mesleklerinde ki başarıları ile kendilerini çok güçlü ve de çok dayanıklı hissederler. Keçi burcu inandığı her işi yapabilir. Projeler konusun da hep yüksek iradeler peşinde ve de hep onun işini yükseltecek plan ve de projeler yapma peşindedir. Böylece çok da iş kolik bir yapısı vardır.

Keçi oldukça ağır sorumluluklar altına girmeyi sever. Zor kararlar ve de mesleklerin de bu durum gerektiren sorumluluklar sayesin de çok başarılı ve de mutlu olurlar. Duygusal davranmak keçi burcuna uygun değildir. İlişkilerin de hep çelişkiler ve de hep bir belirsizlikler yaşar. Keçi duygusal yapısını kullandığı zaman çok cömert ve de çok centilmen bir karaktere bürünür. Özellikle ve de özellikle keçi burcu çok güvenilir ve de çok sadık bir yapıdadır. Ama asla ve de asla keçinin duygusal yönü hiçbir şekilde ve de hiçbir konu da duygusallığı ön plana geçmez.

Keçi burcunun eşi, dostu ve de ailesi kendisinin bir merkezidir. Sevdikleri için her türlü fedakarlığı yapar ve de sevdiklerinin her türlü arzularını da gerçekleştirebilir. Bu burçlar kendilerini yönlendirmeyi sevdikleri gibi onun da diğer insanları yönetmek istediklerini belirtir. Sezgileri ve de hisleri oldukça güçlü oldukları gibi karşısında ki insanın da sezgileri ve de hislerinin kuvvetli olmasını ister. Aşka karşı oldukça duygusal olduğu gibi karşısında ki insana karşı sonsuz bir şekilde güvenmek ister. Duygularına karşı hep yenilen keçi burcu en önemsediği şey güven duygusudur. Şüphe onlar için adeta bir ölüm gibidir. Şüphe duydukları zaman onlar için hayatın sonu gelmiş gibidir.

Duygusallıkta onlara alaycı ve de kırıcı davranıldığı zaman çok yırtıcı ve de çok sinirli bir hale de bu keçi burcu bürünebilir. Kimi zaman masum ve de kimi zaman kinci olan bu keçi burcu etrafında ki insanlar tarafından da aynı şekilde kimi zaman sevilir, sayılı, saygı görülür ve de kimi zaman sevilmez, sevgide görülmez.

Keçi burcu kinciliğin den bir an önce kurtulması gerekir. Yoksa etrafında hiç arkadaşı ve de hiç sevdikleri kalmayacaktır. Gelenek ve de göreneklerine oldukça düşkün olan bu keçi burcu bu konularda hassasiyetini her zaman belli eder. Parasal konularda da çok güçlü olduğundan herkesin yardımına kolay bir şekilde koşmaya da bayılan bir burçtur.

By SendeyazkazaN

Bilgi Paylaşıldıkça Güzeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir