Per. Oca 20th, 2022

Bu çin burçlarından olan kaplan burcunun özellikleri, çok dinamik, kimi zaman huzursuz ve de yaşama bağlı olan kişilerdir. Kaplan yılında doğan kişiler tarzları çok farklı, çok hareketli ve de çok cesurlardır. Bu burçta olanlar çok sıkıcı biri olup karşındaki insanın da canını kimi zaman sıkabilir. Telaşlı bir yapısı olduğundan çok sinirlenen ve de çabuk parlayan kişilerdir. Yaşadığı sonucun nereye varacağını hiç düşünmeden çok aceleci davranırlar. Saçma sapan heveslere kapılıp çabuk coşkulanırlar. Ama bu burçta olanlar çok iyi kalpli ve de başka insanların isteklerine oldukça çok saygı göstermektedirler.

Çin Burçlarından Kaplan

En zayıf tarafları bencildir ve de bu yüzden dostları onlardan kolayca uzaklaşır. Bu burçlar işlerinde ve de parasal anlam da genellikle çok başarılı olurlar. Bu burçlar duygusal anlamda ise, çok çapkın olduklarını söyleyebiliriz. Cinsel ilişkide oldukça çok güçlü ve de karşısındaki insana karşı çok coşkulu ve de çok tutkuludur. Bu burçlar genelde az mutlu olurlar mutluluklarınızı çok az yaşarlar. Karşısındaki insana çılgınca davranan tek burçtur. Oldukça çılgın davranarak sert bir cinsellikte bulunurlar. Kaplanın elementlerini sıralarsak metal kaplandan başlayalım, bu yılda doğanlar çok açık yürekli ve de öteki kaplan burçlarından daha iyi kalpli olduğunu söyleyebiliriz. Kadın ve de erkek kaplan burçları çok bencil ve de çok patavatsız olup karşısındaki insanı kimi zaman istemeyerek de olsa kırabilir. İşlerinde başarısını sempatikliğine borçludur. Sempatik ve de mantıklı konuşması ile işleri ele almayı becerir ve de bu sayede yeni işlerinde de oldukça çok başarı gösterir.

Su kaplan burcunda doğanlar, genelde sakin ve durgun özelliklere sahip iken bazen de mantıklı ve duygu düşünceleri ile etrafındaki kişileri etkiler. Çevresindeki insanları etkileyen bir yönü vardır. Ara sıra değişimde de bulunur ama asla ve de asla duygu ve de düşüncelerinden vazgeçmez. O hep mantıklı ve de hayalcilikten uzak durur daha çok gerçekçi olmaktan yanadır. Su kaplan burcu, sert olduğu zaman çok kin besler ve de çok öfkeli bir kişiye de dönüşebilir.

Tahta kaplan burcunda doğanlar, oldukça çok dost canlısı ve de evcil hayvanlara da çok düşkün olan bir burçtur. Bu burçlar çevresi tarafında oldukça saygı gösterilir ve de oldukça sevilir. Evcil hayvanlar konusunda çok duygusal olduklarını da söyleyebiliriz. Onlara karşı daha duygusal davranın ve de kırıcı bir davranış sergilemeyin.

Ateş kaplan burcunda doğanlar, çok lider ve de çok unvan kişilerdir. Bu burçlarda olan kişiler ani bir coşkuda ve de ani bir heves ile ateşlenip parlayan ve de aynı zaman da bunları başkalarına çok iyi bir şekilde yansıtan bir burçtur. Bu burçlar ayrıca çok yüce gönüllü, çok cömert ve de çok cesurdur. Diğer burçlardan farkı çok becerikli olmasıdır. Bu becerisine yeteneğini de katarsa çok iyi şeyler ortaya koyabiliyor. Çok sempatik olması işinde daha çok becerikli olmasına da yol açar.

Toprak kaplan burcunda doğan kişiler ise, burçlar arasında en gerçekçi olan burçlardan bir tanesidir. Fazla gerçekçi olması çok iyi şeyler yapmasına yol açar. Daha fazla yeteneklere sahip olması daha azimli ve daha güçlü olmasına sebep verir. Bu burçlar diğer burçlardan daha az parlar ve de daha az sinirlendiği için dost ve de arkadaşları tarafından daha çok saygı gösterilir ve de daha da çok sevgi görülür. Ayrıca coşkularını daha az ve de heveslerini de daha az gösterirler.

By SendeyazkazaN

Bilgi Paylaşıldıkça Güzeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir