Per. Oca 20th, 2022

Bu Çin burçlar dan biri olan horoz burcunun özellikleri çok patavatsız ve de çok tuhaf olan burçlardır. Horoz yılında doğanlar ayrıca da çok yetenekli olduklarını da söylemek mümkündür. Başkalarının kendisini yönetmesinden asla ve de asla hoşlanmazlar. Bu burçlar oldukça yüksek düzeyde olan çalışkan ve de işlerin de çok disiplinli olan insanlardır. Zekaları her işe yatkındır ve de zekaları birbirinden farklı işlerde çok güçlü ve de çok başarılı olurlar.

Bu insanların çoğu yeteneklerini herkese gösterirler ve de herkese karşı da çok hoş ve de çok cana yakın olan kişilerdir. Duygusal anlamda da, kadın ve de erkek hangisi olursa çok kararsız ve de çok kaprisli olan burçlardır. Birine aşık olmaktan hiç hoşlanmazlar, başkalarının da kendilerinden hoşlanmalarından da hiç sevmezler. Aşk ve de sevgi horoz burçlarına göre değillerdir.

Horoz yılında doğan elementleri sıralarsak metal horozdan başlayabiliriz, metal horozdan bahsetmek gerekir ise yani bu yılda doğanlar, çok güçlü bir inanç sahibi olan kişilerdir. Sadece ve de sadece kendi görüşlerini doğru olarak bilir. Başka insanların ne düşündüğü ve de ne hissettiği onların umurunda bile olmaz. Gereğinden fazla kendine düşkün ve de diğer insanları gereğinden fazla umursamaz. Bu burçlar daha çok geveze ve de daha çok öğretici olan yetenekleri ile de etrafında ki herkes ile hoşsohbet ve de oldukça konuşan kişilerden oluşmaktadırlar. Umursadıkları şey yalnızca kendileri ve de kendi hayatlarıdır ve bu sebeple de oldukça çok bencillerdir. Kendisine karşı gelen insanlar ile arasın da her zaman bir uçurum vardır.

Su horozu, bu yılda doğanlar en kabiliyetli ve de en kültürlü olan burçlardandır. Sakinliğini ve de düzgün karakterli kişiliğini her zaman korumaktadır. Bu nedenle de etrafındaki insanlar tarafından çok sevilir ve de çok hoşgörülü davranılır.

Tahta horozu ise, bu yılda doğan insanlar eleştiriye oldukça açık olan kişilerdir. Başkasını oldukça çok eleştiriye meyillidir ve de bu konu da kendisini kontrol etmekte zorlanabilir. Kadın ve erkek fark etmeksizin çok iyi kalpli ve de çok iyi kalpli olan insanlardır. Mutlaka ve de mutlaka başkalarının duygu ve de düşüncelerini kesinlikle ve de kesinlikle dikkate alan kişilerdir. İş hayatların da tam anlamı ile başarılı olamazlar. Duygu ve de düşünceleri işlerinde mutlaka ve de mutlaka ön plana çıkar.

Ateş horoz yılında doğanlar ise, kendisine oldukça zor zapteden insanlardır. Çok heyecanlı ve de çok esprili bir insana sahiptirler. Çok çabuk parlar ve de çok çabuk sinirlenen bir yapıları vardır. Bu burcun sinirli ve de öfkeli yapıları hiç sona ermez. Ateş gibi herkese sinirini ve de öfkesi püskürtmektedir. Bu nedenle de etrafında ki insanlar ile yukarıda bahsettiğimiz burçlar kadar anlaşmayı hiç bilmez ve de sinirlerini kontrol edemedikleri için de etrafında ki insanları hep kırar ve de hep üzer. Bu nedenden dolayı da acil bir şekilde bu sinirinden ve de bu öfkesinden hemen kurtulması gerekmektedir. Yoksa yanın da ve de etrafın da hiçbir eşi dostu kalmayacaktır.

Toprak horoz yılında doğanlar ise, büyük bir servet peşinde koşup ama hiçbir işe yaramayan kişilerdir. Bu toprak horoz oldukça gösteriş düşkünü ve de oldukça bu burç gösterişe düşkündür. Başkaları bu burçların yanında da daha sönük ve de bu burçtan daha bakımsız olarak görünebilirler. Bazen de kendisine karşı hayran oldukları kişiler ile sıkı dost olmaya çalışır.

By SendeyazkazaN

Bilgi Paylaşıldıkça Güzeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir