Sal. Oca 18th, 2022

Çin burçlarından biri olan fare burcu çok sempatik ve de aynı zamanda çok çalışkan olan burçlardır. Bu yılda doğanlar çok çalışkan olup ve de parasını nerede, nasıl harcamasını da iyi bilirler. Para konusunda çok dikkatli davranır, çevresindeki insanlar onları cimrilikleri ile tanır. Çok acil olmadıkça hiç para harcamazlar. Kariyer için istekleri varsa gerçekleştirmek için sadece bu konular için para harcarlar.

Bu yılda doğanlar işlerinde çok hırslı ve de hep yükselme peşindedirler. Zeki oldukları için de tüm işlerinde başarılı olurlar. Duygusal anlamda ise bu burçlar duygularını asla ve de asla kimseye açmazlar ve de duygularını hep gizlemeyi tercih ederler. İncinmemek için duygularını hep saklı tutarlar. İnsanlara karşı da iletişimleri hep soğuktur ve de iletişim kurmakta da oldukça zorlanır.

Fare burçları elementlere göre sıralarsak metal fareden başlayalım. Metal fare, tüm fare burçlarının en duygusal olanıdır. Çok aşırı şekilde bir duygusal yanı vardır. Başka insanların her şeyini kıskanır. Aşkını, işini ve de parasını oldukça çok kıskanan bir burçtur. Ayrıca burçlar arasında da en bencil olan bu burçtur. Bencillikte ve de aç gözlülükte üstüne yoktur. Gösterişe bayılır başkasının isteklerini hep kendisi ister.

Su fare burcu, bu yıl doğanlar çok kibar ve de çok entel olan biridir. Çok nazik hareketleri ile çevresindekilerin dikkatini de oldukça çeker. Bu burcun en sevdiği şeyler kitaplardır. Çok yetenekli ve de tarzı ile kendinden gurur duyan bir burçtur. Duygu ve de düşünceleri ile etrafındaki insanlara yardımı çok dokunur. Bu kişiler çok iyi ve de çok mantıklı düşündükleri gibi başkaları ile iletişimleri de oldukça iyidir. İçlerinde bir bilim adamı vardır ve onu kullanınca ortaya çok iyi şeyler çıkarırlar. Su fare burcu insanından emin olun ki bir filozof çıkar. Fare doğumlu kişiler her konuda ve de her anlam da çok başarılı olurlar. Burçlar arasın da en zeki ve de en çalışkan olan burcudur. Bazen çok bilimci konuşmaları ile de kimi zaman çevresinde ki insanları da sıkabilir.

Tahta fare burcu, bu yılda doğanlar oldukça fazla tutuculardır. Yeni şeyler gördüğü zaman onda hemen merak uyandırır ve de hemen denemek ister. Çok neşeli ve de çok heyecan dolu bir burçtur. Bu burç savaşçı olan burçtur. Hep bir korku içinde yaşayan bir burçtur. Hep bir şeyler yanlış gidiyor ve de hep bir şeyler ters gidiyor diye içinde hep bir korku vardır. İçinde ki korkular hiçbir zaman bitmek bilmeyen hep bir korku içerisindedir. Bu korkusunu ve de bazı şeyleri insanlardan ve de en yakın olduğu kişilerden mutlaka ve de mutlaka gizlemektedir.

Ateş fare burcu, burçlar arasında en coşkulu ve de en heyecan dolu olan burçlardır. Hep bir şeylere karşı çıkması ve de meydan okunmasın da üstüne yoktur. Hep bir kavga hep bir çatışma içerisinde olan burçtur. Hele ki çok kötü incindiğini hissetse işte o zaman büyük bombayı patlatır. Oldukça sinirli ve de oldukça savaşçı ve de kavgacı bir ruhu vardır. Kimseden korkmaz herkesi korkutmaya çalışır ve bunda da oldukça da başarılı da olur.

Toprak fare burcu ise, bu yıl doğanlar burçlar arasın da en soğukkanlı olanıdır. Kimseye kolay bir şekilde güvenmez ve ayrıca da güvenmek de istemez. Aile ve de dostluğa sonsuz bir şekilde önem verirler. Ayrıca da kariyer konusunda da çok başarılı olduklarını söyleyebiliriz.

By SendeyazkazaN

Bilgi Paylaşıldıkça Güzeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir