Per. Oca 20th, 2022

Bu çin burcundan bir tanesi olan ejderha burcun özellikleri, enerjili, kuvvetli ve de çok başarılı olan bir ejderha burcudur. Ejderha yılında doğanlar, bir imparatorluk gücünde bir güce sahiptir. Sınırsız coşkulu da ve de çok hareketli olan bir burçtur. Ejderha burcunda olanlar çok güçlü ve de çok eğlencelik bir yapıya sahiptir.

Ejderha burcunda olanlar öfkelendikleri zaman ağzından ve de burnundan ateş püskürtürler. Püskürttükler ateş de etrafındakilerin canını oldukça yakar. Ejderha çin burçlar arasında en tehlikeli, en güçlü ve de en korkutucu olanıdır. Aynı zamanda da kendisine meydan okumak isteyenleri oldukça büyük tehlikeye sokar. Ama yine de öyle olsa aslında ejderha burcunda olanlar oldukça yardımsever de dostları tehlike de olduğu zaman onları kurtarmak için tüm gücünü kullanır. İş hayatında diğer burçlar dan en başarılı olanıdır. Kariyerinde mutlaka ve de mutlaka yükselme görülür. Her zaman kişiliğini ve de gücünü gösterir. Bu güç ve de başarısını hiçbir zaman kaybetmez. En yetenekli ve de en başarılı olan bu ejderha burcu gücünü kontrol etmesini çok iyi bilir. Duygusal anlamda ise, yalnız kalmak daha çok hoşuna gider. İlişkilerinde ciddilikten bahseder yani ciddi ilişkiler peşindedir. Buna göre de genç yaşta bu ejderha burcunda olanların genç yaşta evlendiği de görülür. Yaptığı evlilik çok dengeli ve de çok mutlu bir evlilik olur. Yaşam boyu çok mutlu ve de çok huzurlu olurlar.

Ejderha burcunun elementlerinden bahsedersek metal ejderhadan başlayalım, kadın ve erkek olan bu burçlar da iradesi yüksek, zorlu bir kişilik ve de çok enerjik bir burçtur. Çok kültürlü ve de kapasitesi de oldukça yüksektir. Bir insana yani sevdiği insana asla ve de asla yanlış yapmaz. Ona karşı hep doru olur ve kimseyi üzmez. Hatalı ve yalanların karşısında olan bu burçlar bu durumu kesinlikle ve de kesinlikle kabul etmez ve de sonra psikolojik sorunları ortaya çıkar. Bu yılda doğan kişiler, çok namuslu, çok dürüst ve de çok dürüsttürler.

Su ejderha yılında doğanlar, oldukça çok enerjiye sahiptir. Belli bir yetenekleri yoktur yeteneksiz olduklarını da söyleyebiliriz. İşinde ve de kariyerinde de oldukça zorluk çekerler. O kadar büyük güçleri vardır ki aslın da ama bunun pek farkına varmak istemezler.

Tahta ejderha yılında doğanlar, yeni fikirlere açık fakat yeni edinmiş fikirlerini kimse ile paylaşmak istemez. Bu burç kendi yaratıcılığını ve de düşüncelerini kimse ile paylaşmaz. Düşmanlarına karşı da oldukça kin bulunduğundan işlerinde de oldukça başarılı ve de istediği her şeyin hedefine ulaşır.

Ateş ejderha yılında doğanlar, zorlu kişilikler, enerjik ve de kimi zaman çok atılgan da olabilir. Bir ateş parçası kadar güçlü ve de kimi zaman çok da yakıcı olabiliyor. Yani onları üzen insanları ateş parçası gibi alevlenerek düşmanlarını ve de onları üzen insanları bir alev gibi yakmasını da bilir. Burçlar arasında en lider ve de en unvan sahibi olmasını ister. Çevresindekileri insanı etkilemeyi ve de doğru hissettiği her şeyi inandırmak ister.

Toprak ejderha yılında doğan burçlar ise, öteki ejderha burçlarından biraz daha farklıdır. Daha az savaşıyor, ve de daha az değişken olması, pamuk gibi de bir kalbinin olması da herkesin ve de etrafındaki herkesin sevgisini ve de saygısını kazanır. Daha zor sinirlenir ve de daha az sinirlenir. Ayrıca da onu üzenleri ve de yaralayanları da asla ve de asla unutmazlar.

By SendeyazkazaN

Bilgi Paylaşıldıkça Güzeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir