Per. Oca 20th, 2022

Bu çin burcunun en önemli özellikleri, çok serüvenci ve de çok güler yüzlü ve de özellikle ve de özellikle herkesin sevdiği bir insandır. Bu burçlar öfkeyi burnundan soluduğu kadar sinirli ve de stresli bir kişiliğe sahiptir. Başkasının sevgisi onları çok duygulandırır ve kimi zaman onları bu durum çok gerer. Kimi zaman aniden köpürerek ve de ortalığı kırarak büyük tartışmalara sebep verir.

Özgürlüklerine oldukça düşkün oldukları için etrafında ki insanların da özgürlüklerine düşkün olmalarını isterler. Bencil oldukları için de başkalarının ne istediği onların hiç umurunda değildir. Sadece ve de sadece kendi özgürlüklerinin peşindedir. Para konusuna gelince de sadece ve de sadece kendini düşünür ve de kendi bildiğini yapar. Yaptıkları hatayı da hiç görmezler. Çok gizemli ve de çok sorunlara karşı problemlerini kendi çözer. Duygusal anlamda da, çabucak ve de kolay bir şekilde aşık olurlar. Kolay aşık oldukları için de çabuk unuturlar. Yaşamların da sürekli olarak değiştirmek isterler. Uyum sağlayabilecek olan kişileri çok zor seçer ve de çok zor anlar.

At yılında doğan elementleri sıralayabilir sek metal attan bahsedebiliriz, burçlar dan en bencil, en macera sever ve de özgürlüğüne de en düşkün olan burçlardandır. Kendi kontrolü altın da özgürlüğünü yaşamak ister, çalışmak ister ve de sevmek ister. Onun karakteri kendinden başkasını düşünmeyen, sadece ve de sadece kendi deneyimleri ve de arzuları peşinde koşarlar. Çok uzun sürekli olan aşklardan da hiç hoşlanmazlar. Duygusallıktan kaçar duygusal olmayı da hiç sevmeyen burçtur. Çok uzun süreli ilişkileri çok sıkıcı ve de zor bulur. Bu burcun özgürlüğünü kısıtladığınız an saldırgan bir hale gelir.

Su at yılında doğanlar, çok olumlu bir kişiliğe sahiptir. Her duruma olumlu bakan ve de olumsuz yanları da bulunmaz. Kişiliği oturmuş, sakin ve de çok sevecen bir burçtur. İnsanlara ve de sevdiklerine karşı çok anlayışlı ve de bulunduğu her ortamı neşelendiren bir yapısı vardır. Her insana ve de her mekana uyum sağlamayı çok iyi bilir. Davranışları daha çok diğer insanlardan biraz daha farklıdır.

Ateş at yılında doğanlar, kültürlü ve de çok yüksek düzeyde kendini geliştirmiş, büyük bir iş sahibi ve de maddi, manevi her anlamda zengindirler. Karşı taraf ile ilişkilerinde çok sadık ve de asla kırıcı olmaz. Ancak çok tehlikeli bir karakter olup, bu tehlikeli yapısını insanlar daha çok neşeli ve de çok heyecanlı bulurlar. Tehlikelerini daha çok düşmanlarına karşı kullanır. Gücü diğer burçlar dan biraz daha farklıdır. Gücü ile düşmanlarını korkutmayı becerir ve de savaşçı olan ruhu ile de herkesi yener ve de bu burç galibiyeti kazanır. Daha çok bu burç düşmanlarını yendiğini söyleyebiliriz.

Tahta atı yılında doğanlar, kişilik özellikleri çok ve de çok değişken bir karaktere de sahiptir. Sinirli ve de çok strest altın da olduğu için kendini bu konu da pek kontrol etmeyi bilmez ve bu da etrafında ki olan insanları çok üze. Bu nedenle de çok pişman da olmazlar kimi üzüp ve de üzmediği kimseyi ilgilendirmez.

Toprak atı yılında doğanlar ise, daha naif ve de daha ılımlı bir yapıya sahiptirler. Bu burçlar çok komik, çok esprili, çok heyecanlı olmayan daha çok özgürlüğüne düşkün olan ve de daha az olan öfkeli olan davranışlardandır. Tüm insanları idare etmesini çok iyi bilir, çok iyi uyum sağlar ve de zamanla farklı bir kişiliğe de bürünebilirler.

By SendeyazkazaN

Bilgi Paylaşıldıkça Güzeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir