Per. Oca 20th, 2022

Başak burcunun iş hayatı, sorumluluklarını müthiş yapmakta ve de sorumlulukların da üstesinden de rahatça gelebilmektedir. Başak burcu emir almak ve de emir vermekten asla ve de asla hoşlanmaz. Başak burcu sadece ve de sadece kendi işinin patronu olmak ister. Başak burcunun aşk hayatı, çok etkileyici olan cazibeleri ile çevresindeki herkesi etkiler ve de elinde tutmayı da çok iyi bilir. Aşk hayatında romantizm ile duygular yaşamak ister.

Kalplerindeki sesi dinledikleri zaman doğru kişiyi bulacaklarına emin olabilirsiniz. Başak burcunun olumlu yanları, çok yaratıcı ve de çok girişimci ruhları olduğu için cömert ve de iyimserliğini hep korumaktadır. Başak burcunun olumsuz yönlerine gelince de, sürekli kendini değiştiren, zor affeden ve de bir şeye çok bağımlı olmasıdır.  Bu burçlar arkadaşları ve de sevgilileri ile çok sık tartışır ve de çok sık kavga ederler. Bununla birlikte hiç affedici tarafları vardır. Zor ve kolay affetmedikleri gibi bir de bazen de çok kırıcı da olabiliyorlar. Kendileri sadece ona bağımlı olmasını istiyor ve de arkadaşları, sevgilisi de sadece onunla ilgili olmasını isterler. Bu şekilde olmadığı zaman bunu çok sık belli eder ve de sohbetlerini de o kişiler ile bırakmaya başlar. Kıskançlığı çok vardır aşırı derece hem arkadaşlarını hem de sevgilisi kıskanır. Kıskandığı kişiler onun hayatının bir anlamı olarak gördüğü için biraz zaman geçtikten sonra depresyona da girebilme şansı vardır. Yolculuk ve de seyahat etmeye çok bayılırlar. Yeni yerler görme ve de yeni bilgiler edinmek onları çok mutlu eder.

Başak burcu çok meraklı oldukları gibi meraklı olduğu konular da hep bilimseldir. Başak burcu bazen karmaşık duygular içerisine de girebiliyor. Kimi zaman onları anlak çok zordur. Başak burcuna sonsuz güvenin onlar kimseye yanlış yapmaz. Her zaman karakterini ve de kişiliğini korur. Başak burcu dostlarına karşı çok açık fikirlidir. Yani dostlarına karşı her şeyi paylaşır ve de anlatır. İçinde hiç bir şey tutmaz ve de ayrıca içinde kin de bulunmaz.

Başak burcunun olumlu yönlerine gelirsek, nazik, sevgi dolu, saygılı, sevgili, dikkat çekmeyi seven, kibar ve de sevimli olmasıdır.  Başak burcunun olumsuz yönleri ise, kıskanç olması, aşırı tembel olması ve de zevklerine de son derece düşkündürler. Gerçeklerden uzak daha çok hayalcidir. Başak burcunun söylediği her söz her laf insanlara asla ve de asla kırıcı olsun diye söylemez. Onlar asla ve de asla tartışmaz, tartışmayı da bilmezler. Başak burcu kadını ve erkeğinin bir gülümsemesi karşı tarafı eritir, bitirir. Çok duygusal olsa da dengesini kurabilecek kadar da oldukça güçlüdür. Güçlü olmak ve de güzel olmak onların işidir. Ciddilik yerine çapkın olmayı tercih eden bu başak burcu herkesi böylelikle kendine çekmeyi ve de kendine bağlamayı çok iyi bilir. Başak burçları çok titiz ve de aşırı titiz oldukları için etrafındaki insanlar bu titizliklerinden biraz da olsa şikayetçi olurlar. Başak burcu bazen çok yırtıcı bir özelliğe de bürünebilir. Başak burcu çok titiz olduğu için karşısındaki insanın ve de etrafındaki insanların da titiz olmasını ister. Kimi zaman ruhsal sorunlar da yaşayabilir ve de o yüzden başak burcunun yanında iken pasaklı olmamaya dikkat edin. Çoğu insanları aklını başından alacak kadar güzelliğe sahiptirler. Hızlı karar alan insanları sevmezler ve de sürekli sakin bir yapıda oldukları için de kaba insanlardan hiç hoşlanmazlar.  Bazen çok duygusal ve bazen de çok yırtıcı bir insan olabilirler.

By SendeyazkazaN

Bilgi Paylaşıldıkça Güzeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir