Per. Oca 20th, 2022

Balık burçları burçlar arasında olan gözleri en çekici olan burçtur. Vücutları, saçları ve de gözleri çok güzeldir. Ten renkleri asla ve de asa esmer değillerdir. Erkek ve de kadın da olsa vücutları balıketlidir. Her konuda çok yetenekleri vardır ama bunu görmek istemezler. Çevresindeki insanlardan kendisini daha az seviyede olduğunu düşünür. Çok sakin görünseler de aslında içlerinde adeta bir fırtınalar kopar.

Duyguları her zaman karmakarışık ve onlarda bunu çözemezler. Arkadaşlarına ve de ailesine oldukça çok düşkündürler. Arkadaşları ve aile olmazsa onlar için hayatın sonu demektir. Bazen bu balık burçları bilinçleri yerinde olmayabilir. Hafızaları hiç iyi değildir. Ezberleri de kuvvetli değildir. Bu nedenle de iş hayatında zorluk da çekebilir. Ancak hisleri çok kuvvetlidir ve de hisleri onu hiç yanıltmadığı için her zaman hislerine göre hareket eder. Çok duygusal insanlardır ve de romantizme bayılırlar. Çok yardı sever ve de merhametli olması çevresindeki dostları böylelikle daha çok artar. Onun ihtiyacı para değil, sadece ve de sadece iyi bir aile ve de iyi dostların olması onu çok zengin eder. İstediğini her zaman elde etmiş ve de her zaman istediği her şeye ulaşmıştır. Bu balık burçları asla ve de asla diğer burçlar gibi değişken göstermezler.

Duygularını kimseye açmayı sevmez sadece ve de sadece duygularını kendi içinde yaşamayı sever. Bir çok konuda hassastırlar ve de dostlarının üzülmesine de asla ve de asla katlanmazlar. Oldukça hayalcidir bir işi yapmadan önce mutlaka hayalini kurar. Kurdukları hayallerin çoğu saçmadır. Balık burçları çok kibar, nazik ve de naiftirler. Çevresindeki insanları kırmamak ve de üzmemek için elinden gelen her şeyi yapar. İnsanlara da hemen inanma özelliği vardır. Bu nedenle de hemen bu balık burçları kolay kandırılırlar. Çok konuşmayı sevmez ve de çok konuşanları da hiç sevmez. Şımarık, ukala insanlardan hiç haz etmezler. Balık burçları işlerinde fazla azim göstermezler. Daha çok ayağına gelecek fırsatlardan bahsederler. Çok ilgi çekici yanları vardır. Bu balık burçlarına bağlanmamak elde değildir. Para kazanmak bir balık burcuna göre çok zordur ve de hiç yapamayacağı bir iş olarak görür. Balık burcunun psikolojik sebepleri çoktur. Sürekli bir depresyondan bahseder durur. Duygusal yönden çok takıntılıdır mutluluğu hiç bulamayacağını düşünür.

Balık burcunun iş hayatı ise, grup çalışmaların da çok başarılı ancak tek kaldığında hiçbir işi başaramazlar. Balık burcu hiçbir işe eli yatkın değildir ve de meslek seçiminde de oldukça çok zorlaşır. Daha çok yapacağı işler tiyatro ve de sahne işleridir. Sadece dış görünüşü ile dikkat çekerler. Balık burcunun aşk hayatı ise, tam anlamı ile kendilerine bağlıdır. Birlikte olduğu kişileri çok mutlu eder ve de her zaman el üstünde tutarlar. Asla ve de asla mutsuz etmezler. Çok duygusal ve de romantik olduğu için hayatı sevgilisine çok iyi yaşatır. Balık burçları sözünde duran ve de güvenilir kişilerdir ve de birlikte olduğu kişiler de güvenilir olması onlar için çok önemlidir. Balık burçları asla ve de asla kıskanç değillerdir. Balık burcunun olumlu yönlerine gelince de, şefkatli olması, romantizm ve de dikkat çekici olmaları en iyi özellilerindendir. Oldukça çok komik, esprili ve de oldukça çok sempatiklidir. Balık burcunun olumsuz yönleri ise de, hiçbir zaman hiçbir şekilde karar veremiyorlar, çok tembel olmaları ve de çok huzursuz olmaları onların olumsuz yönleridir.

By SendeyazkazaN

Bilgi Paylaşıldıkça Güzeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir