Per. Oca 20th, 2022

Bu burçların eşsiz bir özelliği vardır. Kadın aslanlar da çok dikkat çekici bir alımlı bir güzelliğe sahiptir. Aslan burcu kolaylıkla herkesi rahatça yönetici özelliğe sahiptir. Ayrıca da fiziksel yönden de oldukça çok dikkat çekerler. Çok yumuşak ve de çok sakin bir yapısı vardır. Aslan burcu insanları çok yetenekli ve de çok sahipleyici bir özelliği vardır. Aslan burcu kadınları gösterişten çok hoşlanır. Giysileri ve de kıyafetleri de çok gösterişli ve de çok ilgi çekicidir. Aslan burcu hem kadını hem de erkeğinin yürüyüşü bile çok enerjik ve de çok canlıdırlar.

Çok cana yakın ve de çok sakin bir yapıya sahip olan aslan burçları ayrıca da çok çekicidir. Doğal oldukları kadar çok da yapmacık tavırları vardır. Yaşama çok güçlü bir şekilde bağlanır ve de çok neşeli bir insandırlar. Aslan burcu ayrıca çok kurnaz bir karakter olsa da kurnazlığını asla ve de asla kötülük için kullanmaz. Gösterişli davranışları ile herkesin aklını başından almasını çok iyi bilir. Aslan burcu her konu da ama her konu da her işte başarılı olurlar ve de her konu da beceriklidir. Cömert olduğu kadar çok da sevmeyi bilen bir aslan burcudur. Enerjileri olduğu gibi çevresindeki insanların da enerjisinin yüksek olmasını ister. Hayatları çok eğlenceli ve de aynı zaman da çok huzurlu geçmektedir. Yardımları mutlaka ama mutlaka herkese açıktır. Onları övmek her zaman onlara iyi gelmektedir. Aynı zaman da arkadaşlarını da sıkça övmeyi sever. Her konuda cesaretini ortaya koyar ve de hiçbir konu da pes etmeyi de sevmez.

 

Aslan Burcunun İş Hayatı; Sorumluluklarını müthiş yapmakta ve de sorumlulukların da üstesinden de rahatça gelebilmektedir. Aslan burcu emir almak ve de emir vermekten asla ve de asla hoşlanmaz. Aslan burcu sadece ve de sadece kendi işinin patronu olmak ister.

Aslan Burcunun Aşk Hayatı; Çok etkileyici olan cazibeleri ile çevresindeki herkesi etkiler ve de elinde tutmayı da çok iyi bilir. Aşk hayatında romantizm ile duygular yaşamak ister. Kalplerindeki sesi dinledikleri zaman doğru kişiyi bulacaklarına emin olabilirsiniz.

Aslan Burcunun Olumlu Yanları; Çok yaratıcı ve de çok girişimci ruhları olduğu için cömert ve de iyimserliğini hep korumaktadır. Aşklarını eğlenceli yaşamaktan çok hoşlanırlar. Sorumluluk almaya da bayılırlar.

Aslan Burcunun Olumsuz Yönler; Sadece ve de sadece kendini düşünürler. Çok küstah ve de alaycı tavırları ile çevresindeki insanları çok sinir ederler. Eli fazla açık ve de çok cömert olduğu için ileriye yönelik birikim de böylelikle yapamazlar. Aslan burcunun bu olumsuz yönleri vardır.

Bazen kendini beğenmiş ve de kibirli yanını ortaya çıkarır. Ama daha çok çevresindeki insanlar aslan burcunu dürüst, ve de çok sıcakkanlı bir insan olarak tanır. İşinde azimli ve de güçlü olması ile herkesin mutlaka ama mutlaka beğenisini kazanmıştır. Aslan burcu insanı sevmediği insanlara karşı hep kaba ve de alaycıdır. Ona göre tüm insanlar kusursuz olmalıdır. Her konuda için de bir umut besler, hırslı ve de çok güvenilirdir. Aslan burcu tam tanımadığı insanla ile hep bir mesafesi vardır. Bir kez hata yapan insanları da bir aslan burcu asla ve de asla affetmez. Onunla dost olmak isteyen bir sürü insan var ama o daha çok sezgilerine güvenir. Aslan burcu canlı karakteri ile her işi yoluna koyar ve de her şeyin üstesinden mutlaka ama mutlaka gelir.

By SendeyazkazaN

Bilgi Paylaşıldıkça Güzeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir