Sal. Oca 18th, 2022

Boğa burçlar arasında en azimli, en çalışkan ve en inatçı burcudur. Mutlaka yapacağı işi ve de yapması gereken işi iyi yapar. En özel yanı güvenilir olmasıdır. Mantığını kullanmak yerine duyguları ile hareket etmeyi severler. Boğa mutsuz olacağı şeylerden ve de kişilerden uzak dururlar. Boğa burcunun en iyi yanı çok sabırlı olmasıdır. Haksızlığa karşı asla ve de asla tahammülü yoktur. Kandırıldığı ve de üzüldüğünü düşündüğü zaman çok hırslı bir insana dönüşür.

Boğa burcu çok hareketli bir yaşamdan hoşlanmaz onlar daha çok hayatlarını normal yaşamak isterler. Pratik ve de zeka boğa burçlarının işidir. Boğa burçları diğer burçlardan araştırmayı daha çok sever. Sabırlı olması bunu gerektirir. O işi bulana kadar sürekli araştırırlar. Boğa burç insanları çekingendir ve de sakın bir karaktere sahiptirler. Sevdikleri ile birlikte huzurlu bir ortamda vakit geçirmeye bayılırlar. Bu boğa burçları kin tutmayı sevmez, affedici ve de oldukça da dürüst bir yapısı vardır. Boğa burçları hayatlarının hep düzen içerisinde olmasını ister. Hayatın zorluklarına karşı direnmeyi bilir. Boğ burçları sorumluluk almayı severler. Her zaman onlar için bir umut olduğunu düşünürler. Boğa burcu hayatlarının alt üst olmasını asla ve de asla istemezler. Her konuda duygularını ortaya koymayı sever. Bu boğa burçları en çok istediği şey sevgi ve de ilgidir. Boğa burcunun fikirleri hiçbir zaman başkası tarafından ve de başkası istedi diye asla ve de asla değiştirmez. Her zaman her şekilde insanlar ile anlaşmanın yolunu bulurlar. Pes etmek asla ve de asla onlara göre değildir.

Boğa burçlarının iş hayatı ise, tam olarak bir iş kolik olduğunu söyleyebiliriz. Hırslı olmaları onları da çok başarıya sürükler. İşlerine çok fazla düşkün oldukları için riskli olan işlere asla ve de asla atılmaz maddi gücüne oldukça çok sahip çıkmasını iyi bilir ve de maddi gücünü iyi bir şekilde kullanır. Parasal konuda birikim yapmayı ve de özellikle geleceğe yönelik birikim yapmayı çok sever yani geleceğini garanti altına almasını iyi bilir. Boğa burçları aşk konusunda ise, hayatında eğlencelik aşk yerine daha çok ciddi aşklar peşinde olan bu burçlar maddi yerine onları mutlu edecek olan karşı cinslerini bekler. Yani onları mutlu edecek olan beyaz atlı prensini ararlar. Kendisine mutlaka layık olacak birini isterler ve de oldukça çok kıskançtırlar. Kıskan oldukları gibi aynı zaman da romantik, tutkulu ve de çok ateşli bir yapıya sahip bir boğa burçlarıdır. Boğa burcunun gelelim olumlu yönlerine, olumlu özellikleri bir insanın en çok aradığı ve de hoşlandığı şeylerdir.

Dayanıklılık, güven, mantıklı, barışçı, duyarlı, üretici, sabırlılık ve de denge konusunda her insana ayak uydurmasını çok iyi bilir. Ayrıca da çok da nazik ve de kibar bir yapısı vardır. Kendisine karşı insanları hayran bıraktıracak güce sahiptirler. Boğa burcunun olumsuz yönlerine gelince de, çok inatçı, bildiği doğrudan asla ve de asla şaşmaz, kimseyi dinlemez sadece ve de sadece kendi bildiğini yapar. Çok aşırı kıskanç olmaları, keyiflerine de oldukça düşkün olmaları ve de katı olması gibi olumsuz özellikleri vardır. Bu burcun yöneticisi Venüs olarak bilinir ve bu boğanın simgesi baş kısmıdır. Her zaman , her yerde ve de her konuda bu boğa burcu sabit fikirlidir. Çok cesaretli güçlü ve de cesur oldukları gibi her işin üstünden kolayca gelebilme şansları vardır.

By SendeyazkazaN

Bilgi Paylaşıldıkça Güzeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir