Per. Oca 20th, 2022

Teknoloji sayesinde, günümüzde fatura sorgulama işlemlerini kolaylıkla internet üzerinden gerçekleştirebiliriz. Eskiden TEDAŞ üzerinden elektrik sorgulama işlemini gerçekleştirebilirken, artık gerçekleştirememekteyiz. En kolay şekilde vakit kaybetmeden elektrik faturası sorgulayabilmeniz için Fatura Sorgulamax.com adresini tıklayarak, bölgenizle ilgilenen ve elektrik tedariki sağlayan şirketi bularak, fatura sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Elektrik borcu sorgulama dışında diğer fatura bilgileri sorgulama işlemlerini de gerçekleştirebileceğiniz sitede yapmanız gereken tek şey, üst kısımda yer alan konu başlıklarından Elektrik kısmını seçmek olmalıdır. Elektrik kısmına tıkladıktan sonra karşımıza, dağıtım firmaları çıkmaktadır. Yaşadığınız bölgeye dair dağıtım firmasını yer alan firmalar içerisinden seçerek, elektrik borcu sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İzmir Elektrik Fatura Sorgulama, Mersin Elektrik Fatura Sorgulama ya da Ordu Elektrik Fatura Sorgulama gibi seçenekler içerisinden yapacağınız seçenek, sizi bağlı bulunduğunuz dağıtım firmasına yönlendirecektir. Türkiye’de yer alan belli başlı elektrik dağıtım firmaları, YEPAŞ, ENERJİSA, UEADAŞ vb. firmalardır. Bu açıdan direk olarak, bağlı olduğunuz elektrik dağıtım firmasını biliyorsanız; dağıtım firmasının kendi sitesinden de elektrik borcu sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Maalesef ki, TEDAŞ üzerinden artık borç sorgulama işlemleri yapılamamakta ve bölgesel dağıtım firmaları üzerinden fatura sorgulama işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Bütün elektrik dağıtım firmalarını bir arada tek bir platformda bulmak istiyorsanız, Fatura Sorgulamax.com adresi, en geçerli adres olarak hizmet vermektedir. Bu site, sizleri borç sorgulamak istediğiniz elektrik firmasına yönlendirir. Örneğin, Balıkesir’de yaşıyorsanız, site, Elektrik Borcu Sorgulama işlemleri yaptığınızda sizi UEDAŞ sitesine yönlendirir. İşletme kodunuzu ve abone numaranızı girerek, elektrik borcunuzu başka hiçbir işleme gerek kalmadan sorgulayabilirsiniz. Ordu’da yaşıyorsanız ve elektrik borcu sorgulama işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız, Faturasorgulamax, sizleri YEPAŞ’a yönlendirecektir. Borç sorgulama işlemleriniz için resmi adresini ziyaret edebilirsiniz. Böylelikle borcunuzu öğrenebilecek ve faturanızı sorgulayabileceksiniz.

By SendeyazkazaN

Bilgi Paylaşıldıkça Güzeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir