Per. Oca 20th, 2022

Bosch marka her türlü, beyaz eşya, klima ve küçük ev aleti için montaj, bakım, söküm işlemi ile ilgi servis hizmeti uzman personelimiz tarafından titizlikle verilmektedir. Bosch servisi olarak yedek parça garantisi sağlayarak arıza kaydı oluşturulduğu anadan itibaren servis personelimiz en hızlı şekilde size yerinde hizmet vermek üzere ulaşırlar. Arıza ile ilgili gerekli kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra verdiğiniz detaylı bilgi sonrasında çözüm için gerekli yedek parça uzaman teknik personelimiz tarafından tedarik edilerek ev ve ya iş yerinizde tamirat işlemi gerçekleştirilmeye çalışılır. Sorun yerinde çözülmediği takdirde teknik personelimiz cihazı en kısa sürede teslim etmek üzere servis ortamında tamir etmek üzere sevk ederler.

İstanbul Anadolu Yakası Yetkili Bosch Servisleri

İstanbul Anadolu yakasının en büyük ilçelerinden biri olan Ümraniye’de hizmet veren Ümraniye Bosch Servisi deneyimli personeli sayesinde cihazlarınızı en kısa sürede onararak teslim ederler. Onarımı yapılan her türlü cihaz için bir yıl süreyle garanti verilir. Onarım dışında servis olarak montaj ve de montaj hizmeti de vermekteyiz. De montaj hizmeti verildiği sırada cihaza yapılması gereken rutin bir bakım varsa eğer bakım yapılır ve yeni yerine bu şekilde tekrar montaj işlemi gerçekleştirilir. Garanti kapsamı dışındaki cihazlarınız için gerekli hizmetler en ekonomik koşullarda verilir. Servis, tamir ve bakım hizmetleri öncesinde hem verilecek servis hizmeti hem de yedek parça fiyatlarıyla ilgili önceden bilgilendirilirsiniz herhangi bir sürpriz fiyatla karşılaşmazsınız.

 

Anadolu Yakası Yetki Belgeli Bosch Servisleri

Anadolu yakası sakinlerine hizmet veren bir diğer kapsamlı servis olan Sancaktepe Bosch Servisi aynı gün içinde sorunlarınıza yerinde çözüm getirmeye çalışıyor. Arızalarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde onarılması için tam donanımlı servis araçlarımızla profesyonel teknik personelimiz size yerinde çözüm üretiyor. Garanti dışındaki cihazlarınıza ait almış olduğunuz hizmet ile ilgili ödemeyi nakit ya da kredi kartı ile ödeme olanağı sunuyor. Cihaz için aldığınız servis hizmeti sonunda verilen formun üzerine değişen parça ve garanti süresiyle ilgili gerekli açıklamalar yazılarak size teslim ediliyor, tekrar sıkıntı yaşamanız durumunda hemen servisimizle bağlantıya geçebilirsiniz. Kaliteli servis anlayışı arıyorsanız eğer servisimizle vakit kaybetmeden iletişime geçmelisiniz.

By SendeyazkazaN

Bilgi Paylaşıldıkça Güzeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir