Cum. Eki 22nd, 2021

Yaklaşık 20 yıldır Arçelik yetkili servisliği yapan Keçiören Arçelik servisi, üstün hizmet anlayışı ile müşterilerini memnun etme gayreti içindedir. Uzun yıllara dayanan  deneyimleri ile her biri kendi alanında uzman olan ekiplerin iş birliği içinde olması ile her zaman en kaliteli ve en güvenilir olmanın verdiği avantajı yaşamaktadır. 7/24 açık olan telefonlar sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir. Gerekmedikçe beyaz eşyalarınızı atölyemize götürmeden oldukları yerde onarmaya gayret ediyoruz, çok önemli durumlarda ancak özenle taşıyıp kendi araçlarımızla atölyeye götürüp yine aynı titizlikle getirip en kısa sürede size teslim ediyoruz ki mağdur olmayasınız.

Gezici servis ağımızı da sizler için kurduk, Keçiören ve çevresinde dolaşan ekiplerimiz tam donanımlı araçlarımızla size hemen ulaşmanın peşindedir. Ankara Keçiören Arçelik servisi son teknoloji ürünü olan cihazlarla beyaz eşyaları derhal onararak kullanılabilir hale getirmektedir. Kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden ilkelerimiz çerçevesinde hep sizin yanınızda olmak amacındayız.

Elemanlarımızın tümü gelişmiş cihazlarımızı kullanabilecek kapasiteye sahipler, aylık testlerle onların gelişimlerini takip ediyor ve varsa eksiklerini gidermeye çalışıyoruz. Her biri güler yüzlü hizmetin gerekliliğini kavramış ve insanlara nasıl hitap etmeleri gerektiğini biliyorlar. Ankara Keçiören Arçelik Yetkili Servisi uygun fiyatlarla her türlü elektrikli ev aletini ve dayanıklı beyaz eşyanızı onarma işini üstlenmektedir. Gerektiğinde değiştirilen parçalar orijinal olup garanti süresi içinde bozulurlarsa sizden ayrıca ücret almıyoruz.

Müşteri temsilcilerimizin 7/24 sizlerden gelecek çağrılara cevap vermek için hazır beklediğini biliyor musunuz? Keçiören Arçelik Servisi çalışan ailelerin yardımına koşmak için akşam saat 22.00a kadar servis hizmeti vermektedir. Gerekmedikçe onarımları eşyaların bulunduğu yerde yapıyoruz ki fazla mağdur olmayasınız, ancak son kez kontrol edip de atölyeye gitmesine karar verdiğimiz beyaz eşyaları kendi özel araçlarımıza dikkatle taşıyıp atölyede bakım ve onarımlarını yapıyoruz.

En fazla 1 gün gibi kısa bir sürede eşyanızı tamir edip yine aynı özenle kendi araçlarımızla adresinize teslim etmekteyiz. Keçiören ve etrafında günün her saati dolaşan gezici tamir ekiplerimiz var, buradaki amacımız sizden gelecek çağrılara anında yanıt verebilmektir. Kullanılan araçlarımızın hepsi son teknoloji ekipmanlarla donatılmıştır, siz arayın biz anında sizin yanınızda olalım. Keçiören Arçelik Yetkili Servisi en güzel ve en güler yüzlü hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Müşteriye odaklı en hızlı servis ağını kurmanın vermiş olduğu rahatlık ve gurur bizim motivasyon kaynağımızdır. Kaliteden asla ödün vermeden ilkelerimiz doğrultusunda işimizi yapmak, sizleri memnun etmek ve modern ekipmanları kullanarak hep yanınızda olmak temel ilkemizdir. Ankara Arçelik Yetkili Servisi uzun yıllara dayanan tecrübelerini işine yansıtabilen ve sizlerden her zaman olumlu eleştiriler alan firmalardan biridir. Başarımızın tek dayanağı budur ve daha uzun yıllar hep birlikte olmak için elimizden gelenin daha fazlasını yapacağımızı bilmelisiniz.

By SendeyazkazaN

Bilgi Paylaşıldıkça Güzeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir