Per. Oca 20th, 2022

Hemen her evde bulunan beyaz eşyalar hayatı kolaylaştıran ve konfor sağlayan önemli unsurlardır. Arızalandıklarında ise elimiz ayağımız dolaşır ve ne yapacağımızı şaşırırız. Çünkü yoğun koşturma içinde geçen hayatımızda onların yerini tutacak hiçbir şey yok. Yapılacak en güzel ve en doğru şey hemen en güvendiğiniz yetkili servisi arayarak yardım istemektir. Adana Ceyhan Arçelik Yetkili Servisleri konusunda her zaman başarılara imza atmış ve kendini kanıtlamayı başarmış olan firmalar arasındadır. Müşteri temsilcilerine arıza ile ilgili olarak bırakacağınız mesajlarınız derhal değerlendirilir ve verdiğiniz adrese ulaşılarak sorunun ortadan kaldırılmasına çalışılır.

Beyaz eşyanız hangisi olursa olsun bakım ve onarımı için en büyüğünden en küçüğüne kadar bizi arayabilirsiniz. Adana Ceyhan Arçelik Servisleri 7/24 çağrı merkezlerinden ulaşacağınız bir sistem kurmuştur. Ayrıca gezici tamir araçları gün boyunca size daha yakın olmak ve hemen müdahale edebilmek için Kalaba ve çevresinde dolaşmaktadır. Araçlarımızın içlerinde onarım için gerekli her türlü ekipman mevcuttur.

Fiyatlarımız diğer servislere göre çok uygundur, kredi kartı ile de ödeme yapabilirsiniz. Elemanlarımızın her biri kaliteden ve güler yüzden taviz vermeyen, işlerini iyi yapan donanımlı kimselerdir. Ceyhan Arçelik Yetkili Servisleri dünyada yaşanan tüm teknolojik gelişmeleri anında takip ederek kendini güncellemeyi başarmış ender firmalardandır. Yapılan onarımlar da garantilidir, 1 yıl içinde aynı arıza oluşursa sizden hiçbir ücret almamaktayız, ayrıca servis ücretimiz de yoktur.

By SendeyazkazaN

Bilgi Paylaşıldıkça Güzeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir